CASTOR Bati-Kora – Osiągnięcia

CASTOR Bati-Kora ur. 11.10.2017 r.
Na Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Zielonej Górze w dniach 5-6.03.2016 r. w klasie młodszych szczeniąt zajął I miejsce z oceną wybitnie obiecującą, zdobył również tytuł Najlepsze Młodsze Szczenię w Rasie. Sędzia Aleksander Skrzyński ? ładny, obiecujący pies przyszłościowy, dobrej budowy, głowa, pigment, zgryz bez zastrzeżeń, dobrze rozwijająca się dolna i górna linia , kończyny dobre, mocno kątowane.

Na XV Zimowej Krajowej Wystawie Psów Rasowych w Lubiniu w dniu 22.01.2017 r. w klasie młodzieży zajął I miejsce z oceną doskonałą zdobył również tytuł Zwycięzca Młodzieży oraz tytuł Najlepszy Junior owczarek niemiecki długowłosy. Sędzia Sebastian Handy ? dobrej wielkości, średnio silny o bdb proporcjach, bardzo ładna samcza głowa, dobry grzbiet zakończony nieco ściętym zadem, dobra dolna linia, prawidłowe katowanie przednich i tylnych kończyn, swobodny w ruchu, bardzo dobra psychika.

Na Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Zielonej Górze w dniach 4-5 marca 2017 r.
w klasie młodzieży zajął II miejsce w konkurencji 6 z oceną doskonałą. Sędzia Janusz Arnold ? mocny o bdb samczej głowie, wysoki kłąb, grzbiet mocny, kątowanie przednich i tylnych kończyn bdb.

Na Krajowej Wystawie Psów Rasowych w Lesznie w dniu 3.06.2017 r. w klasie pośredniej zajął I miejsce w konkurencji 3 z oceną doskonałą zdobył również tytuł CWC, Najlepszy Dorosły Pies oraz Zwycięzca Rasy – BOB owczarek niemiecki długowłosy. Sędzia Andrzej Kaźmierski ? harmonijny, dość samczy w wyrazie, płynny w obrysie, bardzo głęboko katowany, krok w kłusie długi i rytmiczny.

W dniu 2 lipca 2017 r. uczestniczył w testach psychicznych, którym sędziował Pan Janusz Arnold, podczas tego testu na 15 możliwych punktów otrzymała 13 punktów. Również w tym dniu odbyła się ocena wartości hodowlanej. Sędzia Janusz Arnold ? zrównoważony, mocny samczy o dobrym wyrazie i typie, intensywnie podpalany, mocna samcza głowa, maska i oko ciemne, uszy stojące, uzębienie
i zgryz prawidłowy, bardzo dobra górna i dolna linia, ogon prawidłowy i dobrze ułożony, łopatka i ramię dobrze ułożone i kątowane, kończyny tylne dobrze prowadzone i kątowane, obfity długi włos i bogaty podszerstek, mechanika ruchu dobre i wydajne chody i akcja.

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CACIB) Zielona Góra 4 marca 2018 r. sędzia Roknić Zoran: CASTOR Bati-Kora klasa otwarta owczarek niemiecki długowłosy – 2/2 medal srebrny ocena doskonała opis: doskonały samiec z prawidłowym i kompletnym zgryzem, ładna dobra głowa, uszy dobrze osoadzone, mocna szyja i front, gł. klatka piersiowa, db. odcinek piersiowy, db. l. górna, db charakter i prezentacja.

7 czerwca 2018r.

Jest nam niezwykle miło poinformować że nasz pies CASTOR Bati-Kora w rankingu Związku Kynologicznego Top Dog przy owczarkach niemieckich długowłosych zajął 16 miejsce. Jesteśmy z niego niezwykle dumni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *